
Corolla hybrydowa: hatchback, kombi Touring Sports i sedan, z hybrydami 1.8 (122/140 KM) i 2.0 (180/196 KM) oraz, na początku, 1.2 turbo. Wydajna, cicha, wyjątkowo niezawodna, z wysoką wartością rezydualną. Dojrzale jeździ dopiero hybryda 2.0.




Benzynowe turbo, wystarczające; rzadsze niż hybrydy.
Klasyczna benzyna tylko w sedanie; niezawodna.
Najpopularniejsza hybryda: 4–5 l/100 km, niezniszczalna. Umiarkowane osiągi.
Hybryda po liftingu, mocniejsza i szybciej reagująca.
Tę warto mieć: żwawa, kulturalna, wciąż 5 l/100 km.
Hybryda 2.0 po liftingu; dostępna wersja GR Sport.
| Silnik | Na sprzedaż teraz | Lata | Skrzynia · napęd | Poszukiwany | Solidność | Uwagi |
|---|---|---|---|---|---|---|
1.2 Turbo · 116 KM Benzyna · 1.2 T · 8NR-FTS | 94 | 2019–2022 | Manualna / Bezstopniowa CVT FWD | Benzynowe turbo, wystarczające; rzadsze niż hybrydy. | ||
1.6 Valvematic (sedan) · 132 KM Benzyna · 1.6 Valvematic · 1ZR-FAE | 401 | 2019–2023 | Manualna / Bezstopniowa CVT FWD | Klasyczna benzyna tylko w sedanie; niezawodna. | ||
1.8 Hybrid · 122 KM Hybryda · 1.8 Hybrid · 2ZR-FXE | 459 | 2019–2023 | Bezstopniowa CVT FWD | Najpopularniejsza hybryda: 4–5 l/100 km, niezniszczalna. Umiarkowane osiągi. | ||
1.8 Hybrid (5th gen) · 140 KM Hybryda · 1.8 Hybrid 140 | 609 | 2023– | Bezstopniowa CVT FWD | Hybryda po liftingu, mocniejsza i szybciej reagująca. | ||
2.0 Hybrid · 180 KM Hybryda · 2.0 Hybrid · M20A-FXS | 135 | 2019–2023 | Bezstopniowa CVT FWD | Tę warto mieć: żwawa, kulturalna, wciąż 5 l/100 km. | ||
2.0 Hybrid (5th gen) · 196 KM Hybryda · 2.0 Hybrid 196 | 54 | 2023– | Bezstopniowa CVT FWD | Hybryda 2.0 po liftingu; dostępna wersja GR Sport. |
Baza z Safety Sense i światłami LED.
Najpopularniejsza wersja: felgi aluminiowe, dwustrefowa klimatyzacja, kamera.
Dwukolorowy lakier, większe felgi, lepsze wykończenie.
Najwyższa wersja: skóra, JBL, HUD, podgrzewane fotele.
Sportowa stylistyka i fotele; bez zmian mechanicznych (GR Corolla to inne auto, niesprzedawane w Polsce).
Uwaga: „GR” to tutaj wersja stylistyczna, a nie 300-konna GR Corolla.
Ogromna podaż poflotowych 1.8 Hybrid Comfort; pożądane są prywatne 2.0 Hybrid Executive, które trzymają wartość.
Pogrupowane z 1817 aktualnych ogłoszeń: co ludzie sprzedają, za ile i z jakim przebiegiem.
| Silnik | Udział | Mediana ceny | Mediana przebiegu | Skrzynia · napęd |
|---|---|---|---|---|
1.8 Hybryda · 140 KM 1.8 Hybrid Comfort | 32% | 97 183 PLN | 49 619 km | Automatyczna · FWD |
1.8 Hybryda · 122 KM 1.8 Hybrid Comfort | 24% | 72 900 PLN | 113 000 km | Automatyczna · FWD / RWD |
1.5 Benzyna · 125 KM 1.5 Comfort | 13% | 65 000 PLN | 70 023 km | Manualna / Automatyczna · FWD |
2.0 Hybryda · 184 KM 2.0 Hybrid Comfort | 7% | 84 900 PLN | 95 100 km | Automatyczna · FWD |
1.6 Benzyna · 132 KM 1.6 Comfort | 7% | 54 900 PLN | 99 999 km | Manualna / Automatyczna · FWD / RWD |
1.2 Benzyna · 116 KM 1.2 T Comfort | 5% | 57 899 PLN | 112 000 km | Manualna / Automatyczna · FWD |
2.0 Hybryda · 196 KM 2.0 Hybrid Comfort | 3% | 104 900 PLN | 74 371 km | Automatyczna · FWD |
1.5 Benzyna · 121 KM | 2% | 64 900 PLN | 75 948 km | Manualna · FWD |
Mediana ceny i przebiegu dla każdego rocznika na sprzedaż.